В ОП не бачать нічого компрометуючого в розслідуванні про офшори Зеленського

В ОП не бачать нічого компрометуючого в розслідуванні про офшори Зеленського
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У проекті Pandora Papers, в якому фігурує президент Володимир Зеленський і нібито пов’язані з ним офшорні компанії, немає нічого компрометуючого.

Loading...

Про це заявив в коментарі LIGA.net радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

“Практично вся ця інформація вже використовувалася опонентами Володимира Зеленського під час виборчої кампанії 2019 року. Ні тоді, ні тим більше зараз в цій інформації немає нічого компрометуючого”, – сказав він.

Подоляк зазначив, що події, описані в розслідуванні, відбувалися до приходу Зеленського до влади.

На його думку, журналісти ще раз підтвердили безумовне виконання Зеленським норм антикорупційного законодавства.

Нагадаємо, сотні журналістів з усього світу рік досліджували 11,9 млн офшорних документів, які стали публічними після нового масштабного витоку – проект отримав назву Pandora Papers.

Від України документи досліджували журналісти проекту “Слідство.Інфо”. Напередодні журналісти заявили, що знайшли підтвердження схеми, по якій офшорні фірми Зеленського і його команди з 2012 року отримали $ 40 млн від компаній, пов’язаних з Ігорем Коломойським. Відбувалося це ще в період, коли студія “Квартал 95” почала співпрацювати з телеканалом “1+1”.

У розслідуванні говорилося, що в 2012 році представники “Кварталу” зареєстрували більше десятка фірм на Британських Віргінських островах, в Белізі і на Кіпрі. Фігурувала фірма Maltex Multicapital Corp, яка була порівну поділена між фірмами Зеленського, братів Сергія та Бориса Шефірів та сценариста і режисера продуктів студії “Квартал 95” Андрія Яковлєва.

Також фігурувала й інша фірма Davegra Limited. На той час її власником був нинішній глава Служби безпеки України Іван Баканов.

Напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що не знав про наміри Михайла Саакашвілі поїхати в Грузію. Він вважає, що рішення Саакашвілі було неправильним.

Джерело: Народна Правда
загрузка...