Facebook і Instagram працюють: у компанії назвали причину багатогодинного збою

Facebook і Instagram працюють: у компанії назвали причину багатогодинного збою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Масштабний збій в роботі Facebook, Instagram і WhatsApp , який тривав близько 6 годин, стався через невдаі зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, які розподіляють трафік між центрами обробки даних.

Про це повідомляється в блозі Facebook:

«Конфігураційні зміни в магістральних маршрутизаторах, які відповідають за координацію мережевого трафіку між нашими центрами обробки даних, привели до проблем, які перервали зв’язок».

Збій мережевого трафіку привів до «ефекту доміно, порушивши зв’язок між дата-центрами».

Витік даних користувачів, як повідомляли деякі ЗМІ, компанія не зафіксувала.

«Приношу вибачення за сьогоднішній збій. Я знаю, як сильно ви покладаєтеся на наші послуги, щоб залишатися на зв’язку з близькими людьми», – прокоментував засновник Facebook Марк Цукерберг.

Facebook і Instagram працюють: у компанії назвали причину багатогодинного збою

Відзначимо, збій привів до того, що акції Facebook подешевшали приблизно на 5%, а статки  Цукерберга скоротилися майже на 6 мільярдів доларів.

Нагадаємо, 4 жовтня стався глобальний збій в роботі Facebook, а також Instagram і WhatsApp (належать компанії). Соцмережі і месенджер були недоступні у користувачів по всьому світу більше шести годин. Деякий користувачі скаржилися на роботу Viber, Twitter, YouTube, Netflix, Zoom і Tinder.

Президент України Володимир Зеленський в ході переговорів з операційним директором компанії Facebook Шеріл Сендберг і віце-президентом Facebook Ніком Клеггом запропонував компанії відкрити офіс в Україні.

Джерело: Народна Правда