Навколо “Укрзалізниці” новий скандал: закупила наддорогі запчастини для туалетів

Навколо “Укрзалізниці” новий скандал: закупила наддорогі запчастини для туалетів
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Укрзалізниця” закупила сидіння для туалетів в вагонах за ціною 10 тисяч гривень і кнопки для змиву води майже по 7 тисяч.

Про це свідчать дані системи Prozorro.

Loading...

Філія “Пасажирська компанія” АТ “Українська залізниця” уклала угоду за результатами тендеру з ТОВ “Компанія АМБ” на поставку запчастин до вакуумних туалетів на 27,51 млн грн.

Сьогодні відзначає, що деякі запчастини, наприклад, звичайні сидіння для унітазу від німецької фірми Evac, коштують близько 9,5 тис. грн за одну штуку, а кожна кнопка змиву обійдеться в 6 790 грн.

У специфікації товару можна побачити, що “Укрзалізниця” закупила 41 унітазний блок загальною вартістю понад 10,5 млн грн.

Кожен такий блок коштує близько 260 тис. грн і це ще без ПДВ, з яким ціна перевалює за 300 тис. Про його функції поки нічого не відомо.

“Укрзалізниця” наприкінці серпня провела виставку, на якій продемонструвала модернізовані вагони, серед яких були плацкартні вагони капсульного типу, а також купейні вагони Крюківського вагонобудівного заводу, купейні вагони-трансформери і ін.

У Києві пасажири купили квитки на вагони поїзда “Київ-Чернівці”, яких було . Тому люди були змушені їхати 12 годин за кілька людей на одному місці.

Джерело: Народна Правда