“Особистий в’язень Путіна”: Саакашвілі написав листа Зеленському

”Особистий в’язень Путіна”: Саакашвілі написав листа Зеленському
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній президент Грузії, а також екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі написав листа українському президенту Володимиру Зеленському, в якому назвав себе “особистим в’язнем Путіна”.

Звернення до Зеленського опубліковано на сторінці Саакашвілі в Facebook.

Він подякував Зеленському за його реакцію на «арешт і ув’язнення в Грузії по сфальсифікованим  звинуваченнями, які крім Росії не визнає ніхто не в світі».

Саакашвілі назвав Україну другою батьківщиною:

«Я все життя буду пишатися тим, що мав можливість внести свій скромний внесок у здійснені вами історичні зміни і реформи. Оскільки я фактично є особистим в’язнем Путіна, то дуже високо оцінюю вашу принципову позицію щодо захисту України, всього регіону і всіх в’язнів імперії».

Як відомо, напередодні Зеленський заявив, що був здивований рішенням Саакашвілі повернутися в Грузію, але буде домагатися його повернення в Україну.

Нагадаємо, Міхеїла Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня. Він приїхав в країну вперше за вісім років. При цьому в Грузії його засудили за двома кримінальними статтями, а після повернення відкрили ще одну щодо  незаконного перетину кордону.

Джерело: Народна Правда