Завозять техніку, проводять тренування: розвідка повідомляє, що бойовики готуються до наступу на Донбасі

Завозять техніку, проводять тренування: розвідка повідомляє, що бойовики готуються до наступу на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

На Донбасі бойовики готуються активізувати обстріли – таємно завозять на окуповані території додаткове озброєння і боєприпаси.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Loading...

“Командування російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях посилює готовність до застосування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК. Зокрема, під виглядом перевезень майна автомобільним транспортом для підготовки до зимового періоду, до передових підрозділів приховано завозиться додаткове озброєння і боєприпаси, прибувають диверсійно-розвідувальні підрозділи, зросла інтенсивність тренувань з бойової готовності, у т.ч. в артилерійських та мінометних підрозділах”, – йдеться в повідомленні розвідки.

У Міноборони підкреслюють, окупанти приховано готують активізацію обстрілів позицій підрозділів Об’єднаних сил з метою нанесення збитку, провокування вогню і знищення елементів системи спостереження.

Українським військовим в зоні ООС на Донбасі дозволили відкривати вогонь у відповідь на обстріл проросійських бойовиків. На передову повернуті контрснайперські групи ЗСУ, а на аеродромах до виконання бойових завдань підготували ударні безпілотники.

На території тимчасово окупованого Донбасу місцева «влада» перешкоджає звільненню тих військовослужбовців, чий контракт закінчується.

На Донбас пішла чергова партія гуманітарної допомоги. Вантаж передали від Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...