Незадеклароване майно і роман з підлеглою. Що приховує заступник голови ВАКС Євген Крук

Незадеклароване майно і роман з підлеглою. Що приховує заступник голови ВАКС Євген Крук
Автор Желізняк Олександр в Новини

Заступник голови Вищого антикорупційного суду Євген Крук користується незадекларованим майном і перебуває в інтимних відносинах зі своєю підлеглою, що є порушенням антикорупційного законодавства.

Про це повідомляє Telegram-канал СТРАНА УКРАИНА.

Loading...

Як повідомляється, в декларації Крука вказані дві квартири в Києві, проте в обох (в тому числі за місцем прописки на Оболонському проспекті) він нечастий гість.

Також суддя володіє двома земельними ділянками по 1200 кв м в селі Хотянівка під Києвом, на яких нібито будує дачу. Насправді там будується особняк на 176 квадратів з сауною і присадибною ділянкою. Вартість будівництва невідома, як і місце фактичного проживання судді.

Щодо авто судді у журналістів також виникли питання. Так, в декларації Євген Крук зазначив, що користується авто брата – Mitsubishi Lancer 2005 року випуску. Однак на роботу і по місту він їздить виключно на Toyota Camry 2019 року зі водієм.

«Якщо це особисте авто, чому його немає в декларації? Якщо службова – на яких підставах надано (адже є братова Mitsubishi) і чому право користування не вказано в декларації? Скажете, дрібниця, але колишня глава НАПК Наталія Корчак свого часу отримала за таке ж порушення адмінпротокол », – йдеться в повідомленні.

Також, як відзначається, на зазначеній Toyota Camry Євген Крук їздить не тільки на роботу і по справах, але і на зустрічі з підлеглою Інною Білоус, яка працює в ВАКС суддею-спікером. За даними джерела в суді, вони складаються в інтимних відносинах, хоча і не живуть разом.

Незадеклароване майно і роман з підлеглою. Що приховує заступник голови ВАКС Євген Крук

Згідно закону «Про протидію корупції», відносини між суддями, які працюють в одному суді і перебувають в прямому підпорядкуванні один до одного – це конфлікт інтересів. Крук і Білоус складаються в одній суддівської колегії та розглядають справи разом. Це ставить під сумнів об’єктивність і правомірність винесених ними вироків.

Джерело: Народна Правда