Верховна Рада призначатиме нового голову парламенту 8 жовтня

Верховна Рада призначатиме нового голову парламенту 8 жовтня
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Новий голова Верховної Ради буде призначений 8 жовтня. Кандидатів на посаду спікера ВР визначать на засіданні фракції “Слуга народу”.

Про це заявив глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, передає “Українська правда”.

Loading...

За словами Арахамії, крім голови партії “Слуга народу” Олександра Корнієнка і віце-спікера Руслана Стефанчука, за крісло голови Верховної Ради хочуть поборотися й інші нардепи, але він не назвав прізвищ цих кандидатів.

Він додав, що звільняти Дмитра Разумкова з посади голови парламенту будуть 7 жовтня, після цього “СН” запланувала засідання фракції.

Напередодні спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков був відсторонений від проведення засідань протягом двох пленарних днів.

Нагадаємо, напередодні Дмитро Разумков спростував можливість власної відставки цього тижня. За його словами, зробити це неможливо, оскільки потрібно підготувати звіт.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував процедуру відставки голови Верховної ради Дмитра Разумкова. Як зазначив лідер країни, це питання внутрішньофракційне.

Фракція партії “Слуга народу” зібрала понад 150 підписів за відставку Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту. Тепер нардепи зможуть винести це питання на розгляд Верховної Ради.

Джерело: Народна Правда
загрузка...