В Україні злетять ціни на сир: подробиці

В Україні злетять ціни на сир: подробиці
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні серйозно подорожчає сир. Деякі великі оператори мають намір в жовтні збільшити ціну на сир на 5%. Таким чином на полицях в магазинах вже не можна буде побачити сир дешевше 220 грн/кг.

Про це йдеться в матеріалі infagro.

Loading...

“Вартість українського сиру практично завжди була вищою за світову. Але тепер наш сир вже відчутно дорожче, ніж у наших сусідів білорусів і ціни впритул наблизилися до рівня Росії, куди колись поставлялися величезні обсяги українського товару. Сировари вважають, що підняття цін на сир в ситуації, що склалася необхідно для виживання виробництва. Але це призводить до того, що споживач все більше схиляється до покупки більш дешевого імпортного сиру, звикає до смакових якостей більш дешевого, наприклад, польського сиру”, – зазначає видання.

На думку експертів, в результаті це може привести до того, що навіть якщо ціни в майбутньому вирівняються, українці за звичкою будуть купувати іноземний продукт.

Видання також зазначає, що випуск справжнього сичужного сиру в минулому місяці склав близько 5,5 тис. т (-18% до серпня 2020), а сирного напівтвердого продукту 3,8 тис. т. У вересні і тим більше в жовтні виробництво сиру в Україна ще більше скоротиться.

Як повідомлялося раніше, ціни на продукти і послуги, які споживають і якими користуються українці, найближчим часом будуть тільки дорожчати через зростання цін на сировину і матеріали, з яких вони виробляються.

Ціни на продукти в Україні з початку року злетіли, особливо подорожчали овочі, соняшникова олія і цукор.

Джерело: Народна Правда
загрузка...