Вбивство поліцейського в Чернігові: оприлюднено повну хронологію подій

Вбивство поліцейського в Чернігові: оприлюднено повну хронологію подій
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

2 жовтня в Чернігові підлітки побили двох поліцейських. Один з них – капітан Артур Єрохін – помер, а другий – Володимир Савон отримав важкі травми. Конфлікт почався біля супермаркету АТБ, а потім продовжився в самому магазині. Молоді люди били правоохоронців в районі каси, очевидців було багато, але ніхто не втрутився. Напередодні в мережі з’явився запис, по якому можна відстежити хронологію бійки, яка закінчилася смертю одного з копів.

Про це повідомляє “Суспільне“.

Loading...

1 жовтня 23:22. Камери спостереження АТБ в Чернігові фіксують, як людина схожа на загиблого поліцейського Артура Єрохіна починає битися з хлопцем в жовтій куртці.

23:28 – В супермаркет заходить людина схожа на Володимира Савона, в руках він тримає крутку. За ним слідує один з хлопців.
23:29 – Один з хлопців намагається вивести з супермаркету чоловіка, схожого на Володимира Савона, починається бійка.
23:31 – Савон заходить в зал супермаркету, четверо хлопців йдуть за ним. На наступному відео чоловіка майже без свідомості тягнуть по підлозі і кілька разів б’ють кулаками. Одночасно з цим чоловіка схожого на Савона грабують. Його намагаються підняти. Поруч – охоронець, він спілкується з хлопцями, але не втручається. Після безуспішних спроб підняти чоловіка, хлопці залишають його лежати і йдуть з супермаркету.

Представник мережі супермаркетів АТБ Сергій Демченко заявив, що Савон встав і пішов з магазину: “Після того, як молоді люди вийшли з магазину, через хвилину ця людина піднімається на ноги і залишає також магазин на своїх ногах. Він залишає магазин. Це факт, і це потрібно враховувати, на це потрібно звернути увагу “.

Демченко також стверджує, що співробітники АТБ викликали поліцію:

“Вони діяли виключно в рамках своїх повноважень і посадових обов’язків. Як тільки почався конфлікт в магазині – була терміново викликана поліція. На жаль, поліція приїхала тоді, коли учасники конфлікту вже покинули межі магазину. Тобто вони приїхали і констатували, що в магазині немає молодих людей і ту людину, яку бачили на відео “.

Батько одного з підозрюваних 17-річного Дмитра, розповідає, як все почалося.

“Три дівчини, і мій Дмитро, і Ярослав відпочивали в центрі міста. Потім дівчині стало зле, вони приїхали в АТБ води купити. Дмитро пішов в туалет за магазином, а Ярослав пішов за водою. Дмитро, коли повертався, дівчина біжить і кричить: “Ярослава б’ють!” Дмитро прискорив крок – дивиться у Ярослава гематома на щоці і ззаду кров тече. Тобто його або вдарили, або відштовхнули назад і він вдарився головою об сходи”, – пояснює батько підозрюваного Дмитра.

Видання також пише, що двоє правоохоронців – учасників бійки були у відпустці і в цивільному одязі. Перед початком конфлікту вони відпочивали в піцерії. Цю інформацію підтвердив представник піцерії Андрій Склярець, також він додав, що чоловіки грали в боулінг і в самому закладі конфліктів у них не було. На питання, чи були поліцейські в нетверезому стані, прес-секретар поліції області Наталія Слабеняк відповіла, що зараз йдуть слідчі дії. На судовому засіданні підозрюваний Дмитро стверджував, що вони були п’яні.

Батько підозрюваного також говорить, що на місце приїжджала поліція:

“Потім, буквально, я не пам’ятаю скільки по часу – викликали патрульну, патрульна приїхала. Один з цих двох на поліцейських почав метатися, поліція застосувала балончик. І поїхала! Це шок! Чому не забрали, всіх би забрали і врятували б життя. Чому поліція проігнорувала і поїхала. Ось цього я не можу зрозуміти “.

Начальник патрульної поліції області Андрій Думич підтвердив, що патрульну поліцію викликали кілька разів, і екіпажі приїжджали на місце. Але коментувати застосування газового балончика або відповідати на звинувачення в бездіяльності він не може, адже слідство проводить головне управління Нацполіціі.

За фактом нападу на поліцейських порушено кримінальну справу і призначено службове розслідування. Відзначається, що обидва правоохоронці в момент нападу перебували у відпустці і були в цивільному одязі.

Суд Чернігова 4 жовтня заарештував всіх підозрюваних у вбивстві поліцейського. Під час досудового розслідування вони будуть перебувати в СІЗО.

Джерело: Народна Правда
загрузка...