Януковича заочно заарештували в Україні по справі “Межигір’я”

Януковича заочно заарештували в Україні по справі “Межигір’я”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Вищий антикорупційний суд заочно заарештував екс-президента України Віктора Януковича у справі про резиденцію “Межигір’я”.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Loading...

Відзначимо, в кінці липня цього року в ВАКС було подано клопотання від НАБУ і САП про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому президенту Віктору Януковичу і його синові у справі про привласнення Межигір’я.

Ще ГПУ завершила розслідування справи про заволодіння комплексом будівель резиденції Межигір’я. В рамках цієї справи було заочно повідомлено про підозру Януковичу. Пізніше справу передали в НАБУ і САП.

Нагадаємо, екс-президент України Віктор Янукович, який втік до Росії, вирішив звернутися до українців напередодні Дня незалежності. У документі Янукович відзначав, що в перші роки існування як незалежної держави Україна рухалася в парадигмі процесів, характерних для більшості країн пострадянського простору. Потім економічні зв’язки двох країн почали слабшати під впливом «вестернізації» зовнішньої політики Києва. Революцію Гідності він як і раніше називає державним переворотом. Янукович також стверджував, що при ньому українцям жилося краще.

Як повідомлялося раніше, Національне антикорупційне бюро України має намір звернутися в Інтерпол у справі екс-президента України Віктора Януковича. Його хочуть попросити оголосити в міжнародний розшук.

Джерело: Народна Правда
загрузка...