У Польщі затримані копи, яких підозрюють у смертельних тортурах українця

У Польщі затримані копи, яких підозрюють у смертельних тортурах українця
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Окружна прокуратура в польському місті Щецин затримала 8 осіб у справі про смерть 25-річного українця Дмитра Нікіфоренка.
Про це повідомила прокурор Окружної прокуратури в Щецині Єва Обарек в коментарі «Укрінформу».

Видання повідомляє, що в Польщі на 48 годин затримали 8 осіб, четверо з яких на момент події були поліцейськими. Після проведення слідчих дій правоохоронці будуть ухвалювати подальші рішення про арешт або звільнення підозрюваних.

Loading...

За даними Gazeta Wyborcza, серед затриманих є лікар і співробітники витверезника, куди був доставлений українець після затримання, і троє працівників цього закладу. За непідтвердженими даними, двоє з них на даний момент вже звільнені.

Нагадаємо, в польському Вроцлаві розслідують дивну смерть молодого українця. Місцеві правоохоронці стверджують, що він був п’яний і агресивний, а ЗМІ – що його били і катували. Масмедіа стверджують, що в витверезнику Дмитра катували – били палицею, душили, бризкали з газового балончика, а потім зв’язали. У якийсь момент він почав синіти і задихатися, а потім помер.

У Польщі 5 жовтня сталася трагедія в українській родині. 28-річний чоловік напав з ножем на свою дружину і сина, 7-річний хлопчик загинув.

Двоє українців загинули в результаті аварії, яка сталася в польському місті Катовіце 7 жовтня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...