Бензин і дизельне паливо знову подорожчають: скільки платитимемо

Бензин і дизельне паливо знову подорожчають: скільки платитимемо
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Мінекономіки оприлюднило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Loading...

Нові розрахунки надала НАК “Нафтогаз України”, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Розрахункові ціни для бензину підвищені на 7 копійок з 26,50 гривень до 27,57 гривень за літр, для дизельного палива підвищені на 1,12 гривень з 23,23 гривень до 24,35 гривень за літр.

Таким чином, з урахуванням максимальних націнок вартість бензину на АЗС не може перевищувати 31,57 гривень за літр, дизельного палива – 31,35 гривень за літр.

Нафта у світі дорожчає і це обов’язково позначиться на українцях. Так, днями Мінекономіки оприлюднило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку – граничні ціни підняли.

Відзначимо, вартість пального на заправках неухильно зростає. Експерти кажуть , що причиною подорожчання палива стали не ринкові фактори, а державне регулювання, запроваджене навесні нинішнього року.

Нагадаємо, 14 травня Кабінет Міністрів України ввів граничні торговельні надбавки (націнки) на паливо на період дії карантину . Продавці палива тепер повинні враховувати цю надбавку, встановлюючи роздрібну ціну на паливо, яке реалізують через мережу АЗС.

Джерело: Народна Правда
загрузка...