Херсонська область переведена до «червоної» зони карантину

Херсонська область переведена до «червоної» зони карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

З 15 жовтня на території Херсонської області починає діяти карантин «червоної» зони.

Про це повідомляє верифікований Міністерством охорони здоров’я Telegram-канал “Коронавірус_інфо”.

Крім того, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручили Житомирській, Сумській та Донецькій областям посилити контроль за дотриманням санітарних норм, збільшити ліжковий фонд і ввести додаткові карантинні обмеження на території об’єднаних територіальних громад, в яких фіксуються найнебезпечніші спалахи захворюваності на COVID-19.

Додамо, Юрій Ганіченко, керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки зазначає, що кількість пацієнтів в COVID-лікарнях в Україні зросла на третину за тиждень:

«За минулий тиждень кількість госпіталізацій в Україні зросла на 28%. При цьому госпіталізації випереджають виписки на 50%”.

За рівнем захворюваності найбільше заражений південний схід, найменше – центр.

Нагадаємо, осінні канікули у всіх школах України можуть початися на тиждень раніше – 18 жовтня. У міністерстві охорони здоров’я також повідомили, що невакцинованих від COVID-19 освітян будуть відсторонять від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

В Україні зафіксовано 16 309 нових випадків COVID-19 за минулу добу. Зокрема, захворіли 1588 дітей і 288 медпрацівників.

Нагадаємо, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів в регіонах з «жовтим», «помаранчевим» або «червоним» рівнем епідемічної небезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу літаків і пасажирів COVID-сертифікату.

Джерело: Народна Правда