Хотіли налякати, – Комаровський озвучив власну версію смерті Полякова

Хотіли налякати, – Комаровський озвучив власну версію смерті Полякова
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народного депутата Антона Полякова хотіли налякати, а не вбивати.

Таку версію подій в ефірі телеканалу «Україна 24» озвучив відомий доктор Євген Комаровський.

Loading...

Комаровський нагадав, що метадон – ліки, які офіційно випускають фармацевтичні заводи. Його застосовують при лікуванні наркозалежних. Препарат має безліч побічних ефектів, якщо вживати його разом з іншими ліками. Наприклад, разом з алкоголем він може давати небезпечні для життя порушення функцій дихання, пригнічення центральної нервової системи.

Але Комаровський також уточнив, що не можна говорити про те, що метадон плюс алкоголь – це 100% смерть:

«Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном – це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це – якщо йому дійсно підсипали, не ставили за мету його вбити. Налякати, показати як, він валяється в багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити – це я допускаю».

Нагадаємо, народний депутат Антон Поляков помер в Києві в ніч на 8 жовтня. Його без свідомості виявили в таксі, яке поліція зупинила через перевищення швидкості.

Напередодні представник МВС Артем Шевченко заявив, що Поляков не був випадковим пасажиром таксі.

Як повідомлялося раніше, і сам таксист напередодні раптово змінив свої свідчення. За його словами, політика в несвідомому стані підвезли до нього в іншій машині і попросили відвезти додому.

Нагадаємо, на похоронах Полякова стався невеликий скандал між його вдовою і співмешканкою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...