Школярі можуть піти на канікули раніше, а вчителів без щеплення будуть відстороняти від роботи

Школярі можуть піти на канікули раніше, а вчителів без щеплення будуть відстороняти від роботи
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Осінні канікули у всіх школах України можуть початися на тиждень раніше – 18 жовтня. Нагадаємо, за графіком Міністерства освіти і науки, осінні канікули мали розпочатися 25 жовтня і закінчиться 31. Але це рекомендація, місцева влада або адміністрація школи можуть на свій розсуд переносити канікули.

Про те, що Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запропонувала перенести канікули повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Loading...

На його думку, перенесення канікул дозволить стримати активний епідпроцес.

При цьому, він не повідомив, коли школярі повернуться з відпочинку.

“Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а далі будемо дивитися в залежності від епідситуації. Або рекомендувати продовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо приймати інші рішення”.

У міністерстві охорони здоров’я також повідомили, що невакцинованих від COVID-19 освітян не допускатимуть до роботи. Ляшко каже, що якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

В Україні зафіксовано 16 309 нових випадків COVID-19 за минулу добу. Зокрема, захворіли 1588 дітей і 288 медпрацівників.

В Україні «помаранчевої» зоні карантину відповідають вже 15 областей.

Нагадаємо, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів в регіонах з «жовтим», «помаранчевим» або «червоним» рівнем епідемічної небезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу літаків і пасажирів COVID-сертифікату.

Джерело: Народна Правда