У Кремлі заявили, що США виступають за особливий статус Донбасу

У Кремлі заявили, що США виступають за особливий статус Донбасу
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд на переговорах в Москві нібито виступила за особливий статус Донбасу для врегулювання конфлікту на сході України.

Loading...

Як говориться в матеріалі “Комерсанта”, сьогодні пройшли переговори Нуланд з нормандським переговірником від Росії Дмитром Козаком.

«Відбувся ґрунтовний і конструктивний діалог щодо врегулювання конфлікту на південному сході України. Підтвердили, що єдиною основою для врегулювання залишаються Мінські угоди. В ході переговорів була підтверджена озвучена в Женеві позиція США, що без узгодження майбутніх параметрів автономії, або іншими словами, особливого статусу Донбасу в складі України істотний прогрес у врегулюванні конфлікту навряд чи можливий. З урахуванням збігів підходів по цій принциповій позиції домовилися про продовження взаємних консультацій», – цитує видання заяву Кремля.

Нагадаємо, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков у відповідь на заклик лідерів Євросоюзу визнати свою відповідальність як сторона конфлікту на Донбасі заявив, що Україна сама повинна розібратися в ситуації на сході країни.

Восьмирічна окупація Російською Федерацією українських територій призводить до системних порушень прав людини. За цей час на сході України загинули майже 14 тисяч українців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...