У київському парку чоловік із битою побив жінку з коляскою – це не перший випадок нападу

У київському парку чоловік із битою побив жінку з коляскою – це не перший випадок нападу
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Києві в ботанічному саду імені Гришка чоловік з битою побив жінку, яка гуляла по парку з коляскою. Постраждалу врятувала тепла шапка, але рани все одно глибокі.

Loading...

Про це в Instagram повідомила дочка постраждалої Ольга Корешкова.

За її словами, чоловік напав на неї зі спини і бив по голові. Все сталося 12 жовтня приблизно о 11:00. Жінка почала кричати і захищати обличчя руками, але чоловік встиг нанести кілька ударів. Вона втратила багато крові.

З дитиною все в порядку, її передали батькам (жінка працює нянею).

Постраждала під наглядом лікарів. Поліція, за словами дочки, патрулювала ботанічний сад, але нападника не знайшла.

ЗМІ повідомляють, що аналогічний випадок з нападом в столичному ботсаду стався близько 5 років тому. Невідомий чоловік побив няню з дитиною.

У київському парку чоловік із битою побив жінку з коляскою – це не перший випадок нападуУ київському парку чоловік із битою побив жінку з коляскою – це не перший випадок нападуУ київському парку чоловік із битою побив жінку з коляскою – це не перший випадок нападуУ київському парку чоловік із битою побив жінку з коляскою – це не перший випадок нападу

У селищі Торчин Волинської області учасник бойових дій в 2014 році на Донбасі став жертвою п’яних хуліганів. Нетверезі хлопці побили його після зауваження про поведінку.

У Херсонській області батьки на батьківських зборах побили заступника директора ліцею в селі Благодатне Білозерського району. Адміністрація закладу намагалася зам’яти інцидент, хоча жінка втратила свідомість від удару.

Джерело: Народна Правда