В Україні стартує опалювальний сезон: як отримати субсидію

В Україні стартує опалювальний сезон: як отримати субсидію
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні починається опалювальний сезон – тепло спочатку подають на соціальні об’єкти. До кінця опалювального сезону українці можуть розраховувати на отримання субсидій.

Нагадуємо, що документи на отримання субсидій можна подати, звернувшись до представника територіальної громади або ЦНАП, в орган соціального захисту населення, відправивши документи через «Укрпошту» або ж подавши заявку на сайті міністерства соціальної політики.

Loading...

Для цього потрібно заповнити заяву про призначення і надання житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб. Бланки, а також зразки їх заповнення розміщені на сайті Мінсоц.

При необхідності до пакету документів можна додати договір найму (оренди) житла (при наявності), довідки про доходи (у разі зазначення в декларації доходів, інформація про яких відсутня в ДФС, ПФУ), інші документи, необхідні для розгляду питання по суті ( якщо буде потреба). Наприклад, документи, що підтверджують непроживання особи за місцем реєстрації.

Документи можна подавати вже зараз, субсидію призначать до кінця опалювального періоду – до весни 2022 року.

Як повідомлялося раніше, влада скорочує кількість субсідіантов через брак бюджетного фінансування.

Станом на початок жовтня близько півмільйона українських сімей не отримали житлові субсидії . При цьому у вересні чисельність одержувачів субсидій збільшилася на 100 тисяч – якщо на початку місяця було 2,4 млн домогосподарств, то зараз – більше 2,5 млн сімей оформили субсидію.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...