Ідеї про експропріацію приватного газу відповідають інтересам Росії, – нардеп

Ідеї про експропріацію приватного газу відповідають інтересам Росії, – нардеп
Автор Желізняк Олександр в Новини

Популістські ідеї влади відібрати в приватних власників їх природний газ відповідають інтересам Росії і її політичного керівництва.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву народного депутата “Слуги народу” Людмила Буймистер в Facebook.

Loading...

“В інтересах “запоребріка”або когнітивний дисонанс влади. Популісти-пристосуванці остаточно зламають недобудований енергетичний ринок і виконають завдання Кремля. Адже Путін давно мріє “зламати” незалежний енергетичний ринок в Європі, а з ним і весь Європейський Союз”, – повідомила нардеп.

Рішення про експропріацію газу призведе до того, що приватні компанії просто скоротять видобуток українського газу, а “Нафтогаз” остаточно стане монополістом.

“Як до цього поставляться наші західні партнери нікого не хвилює. Потім, звинувативши олігархів, влада піде на уклін до Москви за довгостроковим прямим контрактом. А в обмін Кремль висуне політичні вимоги – відмова від Криму, вибори на Донбасі … ну, стандартний їх перелік. Таким чином, Україну остаточно зіллють під тоталітарний режим Путіна. І трапитися все може вже в цьому опалювальному сезоні”, – підсумувала Буймистер.

Як повідомлялось, раніше народний депутат Олексій Кучеренко заявляв, що уряд повністю провалив підготовку до опалювального сезону і зараз хоче як в часи радянської влади експропріювати газ у приватного бізнесу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...