У Харкові вулиці вкрилися піною: місцеві жителі в подиві

У Харкові вулиці вкрилися піною: місцеві жителі в подиві
Автор Желізняк Олександр в Новини

У четвер, 14 жовтня, жителі Харкова здивувалися тим, що на вулицях міста вони побачили піну. Люди почали все знімати на телефони і викладати в мережу.

Про це повідомляє Telegram-канал “ТРУХА Харків”.

Loading...

У людей з’явилися різні версії, чому вулиці вкрилися піною. Деякі вважають, що це сталося через каштани, інші ж кажуть, що у всьому винна місцева ТЕЦ.

Одні впевнені, що це сталося через каштани, а інші звинувачують в цьому місцеву ТЕЦ. Піну бачили на вулицях киргизька, Героїв праці, Енергетична, Жасминовий бульвар і багатьох інших.

Щороку на ТЕЦ таке при запуску опалювального сезону; Реакція від листя і дощу; А нічого, що ТЕЦ далеченько від місця, де знімають відео? У багатьох дворах таке; Це від каштанів; Ні, від каштанів її менше набагато. Це ж ТурбоАТОМ. Значить з Атомного реактора витік. Не треба бити на сполох, навіщо. Подумаєш; Плоди каштанів містять сапоніни, які при взаємодії з водою утворюють білу субстанцію. Тому, коли приходить осінь і починають падати каштани, в тому числі і на дорогу, проїжджаючі машини їх тиснуть і перетворюють в кашу, яка потім і перетворюється в піну.

Нагадаємо, у Чорнобилі зафіксували дивну природну аномалію.

Ми також писали про те, що українські полярники показали аномалію в Антарктиді.

Джерело: Народна Правда
загрузка...