Знову разом: Еллерт підкорив Мішину романтичним сюрпризом

Знову разом: Еллерт підкорив Мішину романтичним сюрпризом
Автор Желізняк Олександр в Новини

Сценарист студії ” Квартал 95 “Олександр Еллерт і актриса і головна героїня першого сезону “Холостячки” Ксенія Мішина в липні оголосили про розрив відносин. З тих пір парочка зберігала мовчання або ж давала неоднозначні відповіді на питання про те, чи помирилися вони. При цьому шанувальники періодично “засікали” їх на одних і тих же заходах. Мабуть, шоумен втомився від постійних питань і однозначно дав зрозуміти – вони з коханою знову разом.

Еллерт влаштував для Мішиної романтичний сюрприз, який показав у розділі сторіс свого Instagram, так само як і реакцію дівчини.

Loading...

Олександр виконав мрію Ксенії, про яку вона говорила ще на “Холостячці”. Тоді актриса зізналася, що хотіла б, щоб для неї зі свічок був викладений напис, який буде видно з якогось балкона. У проекті чоловік цього не зробив, проте зараз вирішив виправити ситуацію, а замість балкона вибрав вертоліт.

Еллерт запросив дівчину політати ввечері над Києвом на вертольоті. Причому Мішина думала, що вони беруть участь в рекламі. А коли вони піднялися, її чекав сюрприз у вигляді напису зі свічок “Люблю тебе, Ксю”, викладений на вертолітному майданчику.

Звичайно ж, вона не змогла залишитися байдужою до такого чудового подарунка. Гуморист також зняв, як Ксенія бігає між вогнів з букетом квітів.

“Це все моє. Люблю тебе, Ксю! Це все для мене… це так красиво”, – сказала задоволена артистка.

View this post on Instagram

Публікація від ХОЛОСТЯЧКА Злата Огневич СТБ (@holostyachka__stb)

“Потім була тонна радості. І все! Тому більше не придумуйте! А ще ми вирішили, що в майбутньому спільних сторіс буде шалено мало. Всім любові”, – повідомив Еллерт і підтвердив примирення з коханою.

Нагадаємо, раніше Ксенія Мішина зізналася, що їх з Олександром Еллертом наздогнала криза відносин, але вони працюють над цим.

Джерело: Народна Правда