Танці з зірками 2021: названо головного невдаху нового випуску

Танці з зірками 2021: названо головного невдаху нового випуску
Автор Желізняк Олександр в Новини

Танці з зірками 2021 у сьомому випуску 17 жовтня продемонструють виступи дев’яти пар. Знаменитості та їхні партнери будуть знову показувати неймовірні па, наближаючись до заповітної перемоги. Але декому пощастить менше.

У кого з учасників найменше шансів на перемогу – читайте нижче в матеріалі Styler.

Loading...

За даними одного з букмекерських сайтів, найвищі шанси продовжити участь в шоу у Олександри Зарицької, на другому місці серед претендентів на виліт – MELOVIN.

Рейтинг зірок виглядає так: Олександра Зарицька 2.50 MELOVIN 4.00 Джамала 8.00 Станіслав Горуна 9.00 Костянтин Войтенко 10.00 Євгенія Власова 10.00 Ольга Харлан 15.00 Дмитро Каднай 15.00 Артур Логай 20.00Хто вже покинув проект

Першим вилетів з проекту гуморист Іван Люленов. Це сталося під час другого ефіру (у першому випуску традиційно нікого не виганяють). Гуморист танцював з Яною Цибульською, але розкрити свої таланти він так і не встиг.

Учасниця “Жіночого кварталу” Анастасія Оруджова отримала травму під час репетиції, порвавши зв’язки. Тому проект Їй довелося покинути достроково. Втім, і її заміна – колега по “Кварталу” Олександра Машлятина недовго танцювала, залишивши шоу після третього ефіру.

26 вересня свої танці закінчив також стриптизер Олексій Суровцев і його партнерка Марія Колосова. П’ятий ефір від 5 жовтня проект залишили Фагот і Катерина Трішина, а тиждень тому з дистанції зійшли співачка Lida Lee і Олексій Базела.

На паркет 17 жовтня вийдуть такі пари: Актор Артур Логай і Анна Кареліна Співак Дмитро Каднай і Аліна Лі Євгенія Власова і Максим Леонов Фехтувальниця Ольга Харлан та Дмитро Дікусар Джамала і Антон Нестеренко Солістка групи KAZKA Олександра Зарицька та Юрій Мєшков Каратист Станіслав Горуна і Даніела Преап Актор Костянтин Войтенко і Роксоляна Маланчук MELOVIN і Єлизавета Русина

Раніше ми писали, що Євгенія Власова поділилася одкровеннями про свою хворобу і важке лікування.

Джерело: Народна Правда