У Кремлі заявили про “активні заходи”, якщо Україну приймуть до НАТО

У Кремлі заявили про “активні заходи”, якщо Україну приймуть до НАТО
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Кремлі прокоментували можливість вступу України в НАТО. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що це буде найгіршим сценарієм.

Його цитує ТАСС:

Loading...

“Це сценарій, який виходить за червоні лінії національних інтересів Росії. Це той сценарій, який може змусити Росію вжити активних заходів для забезпечення власної безпеки”.

Відзначимо, напередодні Пєсков спілкувався з французькими журналістами. Інтерв’ю показали на телеканалі France 5. Коментуючи слова ведучої про те, що пересування російських військ до кордону України було сприйнято на Заході як загроза, він підкреслив:

“Безумовно, ми можемо зрозуміти ваші почуття. Але ми вважаємо за краще, щоб ви, європейці, були краще поінформовані. Тому що до переміщення російських військ в цей регіон там проводилися масовані навчання НАТО, що проходили біля російського кордону”. Пєсков при цьому нагадав, що “усі весь час говорять про концентрацію російських військ, а про концентрацію військ НАТО – ніхто”.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони США Ллойд Остін відвідає Україну і Грузію з робочим візитом. Зокрема, він підтвердить, що двері НАТО відкриті для двох держав.

Раніше Пєсков відзначав, що Російська Федерація і Білорусь будуть спільно реагувати на появу інфраструктури НАТО в Україні.

Джерело: Народна Правда