Пенсіонерам почали доплачувати по 400 гривень: хто отримає гроші

Пенсіонерам почали доплачувати по 400 гривень: хто отримає гроші
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

В Україні почалася виплата пенсій за жовтень – пенсіонери віком від  75 до 80 років отримуватимуть компенсацію до 400 гривень.

Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України.

Loading...

Пенсіонери віком  від 75 до 80 років отримають додаткові гроші в визначену дату виплати.

У прес-службі нагадали, що з 1 жовтня 2021 року пенсіонерам, які досягли віку від 75 до 80 років, до пенсій встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 400 гривень. Після встановлення компенсаційної виплати пенсія не може перевищувати 10340,35 гривень.

Крім того, для пенсіонерів цього віку, які мають страховий стаж не менше 25 років чоловіки і 20 років жінки, мінімальна пенсійна виплата не може бути менше, ніж 2500 гривень.

Пенсіонерам, які досягнуть віку 75 років після 1 жовтня 2021 року щомісячна компенсаційна виплата встановлюється з дати досягнення зазначеного віку. Якщо ж пенсіонеру виповниться 80 років, то з дати досягнення такого віку щомісячна компенсаційна виплата зросте з 400 до 500 гривень.

Як повідомлялося раніше, накопичувальну пенсію можуть включити в соціальний пакет при прийомі на роботу деяких категорій працівників.

В Україні планують ввести накопичувальну пенсійну систему , яка передбачає автоматичне відрахування з зарплати 1-2% на спеціальний рахунок. Кошти будуть повертатися пенсіонеру або одним платежем, або рівними частинами протягом 10 років. У ПФУ кажуть, що ця система повинна запрацювати одночасно з діючою, солідарною. На їхню думку, завдяки цьому виплати можуть збільшитися вдвічі.

Джерело: Народна Правда
Теги: