США будуть підтримувати Україну: головні заяви глави Пентагону в Києві

США будуть підтримувати Україну: головні заяви глави Пентагону в Києві
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Сполучені Штати Америки закликають Російську Федерацію припинити агресію проти України.

Loading...

Відповідну заяву під час спільного брифінгу з міністром оборони України Андрієм Тараном зробив міністр оборони США Ллойд Остін.

За його словами, війну на Донбасі почала Росія, порушивши територіальну цілісність і суверенітет України: “Давайте чітко говорити, що Росія почала цю війну, і Росія є тим каменем, який перешкоджає мирному врегулюванню”.

Остін підкреслив, що США будуть підтримувати Україну, допомагаючи розвивати її здатність захищати територіальну цілісність і недоторканність.

Окремо він закликав Росію припинити дестабілізацію ситуації в Чорному морі, а також уздовж державного кордону.

“Цей регіон (Чорне море, – ред.) є дуже важливим для нас, і ми продовжимо нашу підтримку нашим партнерам для забезпечення безпеки в цьому регіоні”, – додав він.

Стосовно НАТО, то міністр заявив, що Україна сама має право визначати зовнішню політику: “Ми будемо продовжувати працювати разом для того, щоб запевнити, що ми в правильному місці, і Україна може себе захистити”.

Нагадаємо, Ллойд Остін прибув в Україну в рамках робочого візиту до Європи.

Напередодні в Кремлі прокоментували можливість вступу України в НАТО. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що це буде найгіршим сценарієм.

 

Джерело: Народна Правда