Українці стали менше їсти, відмовляючись при цьому від здорових продуктів

Українці стали менше їсти, відмовляючись при цьому від здорових продуктів
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Українці скоротили обсяги споживання основних продуктів харчування в 2020 році. При цьому скорочення сталося за рахунок “здорових продуктів” – фрукти, ягоди, риба та інші.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Loading...

Найбільше зменшився обсяг споживання фруктів і ягід. Так, середня кількість фруктів і ягід на кожного українця в 2020 році становить 56,5 кг, що на 3,75% менше, ніж в 2019-му.

У порівнянні з 2019 роком, українці стали їсти менше картоплі (на 1,25%), яєць (на 1,42%), риби (на 0,8%) і овочів – на 0,4%.

При цьому несуттєво скоротилося середньорічне споживання хліба на душу населення – на 1% – і становить 96,6 кг. Зменшилося на 3,47% споживання цукру.

Одночасно з цим несуттєво, але більше українці стали їсти м’ясо (на 0,37%), молоко та молочні продукти (на 0,7%) і масло (на 2,5%).

Як повідомлялося раніше, в Україні відпускні ціни виробників на продукти харчування за останній місяць залишаються стабільними – спостерігається тенденція зниження цін.

Споживчі ціни на товари та послуги для громадян України в 2021 році виростуть приблизно на 10%. Така інфляція “плата” за “оздоровлення” економіки на тлі значних втрат ряду галузей протягом карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...