COVID-19 “вбив” грип: циркуляція вірусів не фіксується

COVID-19 “вбив” грип: циркуляція вірусів не фіксується
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Україні не спостерігається циркуляція вірусів грипу. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я.

Лікарі повідомляють, що з 11 по 17 жовтня 2021 року в Україні на ГРВІ, включаючи Коронавірусние інфекцію, захворіли 238 493 особи, з них 42,1% – діти у віці до 17 років. При цьому циркуляція вірусів грипу не зареєстровано.

Loading...

Інтенсивний показник захворюваності в Україні становить 630,9 на 100 000 населення, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

Низький рівень активності зберігається в Київській, Полтавській, Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях і в Києві.

У Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Сумській, Волинській, Черкаській, Тернопільській та Херсонській областях перевищення епідемічного порогу свідчить про високий рівень, а в Донецькій області – дуже високому рівні інтенсивності епідемічного процесу.

Середній рівень інтенсивності епідемічного процесу спостерігається в Івано-Франківській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, Державна служба статистики України повідомила, що найчастіше з початку року українці вмирали від серцево-судинних захворювань, онкології і COVID-19.

Нагадаємо, Україна зіткнулася з найбільшими викликами за весь час пандемії COVID-19 – лікарі фіксують надвисокий кількість важких випадків і госпіталізацій. Майже 95% госпіталізованих – люди, які відмовилися від вакцинації.

Нагадаємо, в Україні був побитий рекорд по смертності за весь час пандемії – за добу, 18 жовтня, померли 538 осіб.

Джерело: Народна Правда
Теги: