Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися: “У моргах більше немає місць”

Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися: “У моргах більше немає місць”
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Відомий український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися від COVID-19. Він підкреслив, що в лікарнях, незважаючи на заяви чиновників і депутатів, уже немає місць. Одночасно він заявив, що процедуру вакцинації зараз дискредитують ті, хто купив сертифікат, а зараз опинився з ним в лікарні.

Його звернення опубліковано в Facebook.

Loading...

“Красива осінь, хлопці. Але, схоже, для багатьох вона стане останньою в житті … То, що лікарні забиті – це м’яко сказано. Якщо хтось із депутатів говорить, що місця в лікарнях ще є – він бреше! На кладовищах місця ще є. У моргах місць – немає. Черги санітарок з каталками, з трупами – в морг. Більш того – забиті судово-медичні морги. Туди везуть тих, хто помирає вдома. І коли вони померли вдома і їм не встигли до цього зробити ПЛР – то записують, що померли вони не від ковіда, а від нібито якоїсь пневмонії. На цьому тлі виникає нова страшна проблема: люди нарешті розуміють, розуміють, що треба зробити щеплення – але зробити цього не можуть. Тому що вони ж вже купили сертифікат про вакцинацію. І їх тепер ніяк не щеплять”, – заявив він.

Комаровський додав, що зараз в реанімаціях – 99% пацієнтів без щеплень. Більшість тих, хто в лікарнях – не вакциновані. А половина тих, хто нібито щеплений, раніше купили сертифікати:

“Один тип відправив батьків до Туреччини. І щоб вони туди спокійно поїхали – купив їм сертифікати про вакцинації. І – поховав маму з татом. Як він жити тепер, гад, буде ?!”.

“На цьому тлі президент викладає пост про те, що єдиний спосіб вам всім уникнути локдауна – це робити цю процедуру. Вакцинація – і тільки вакцинація! І в коментарі до цього посту приходять натовпи розумників … І знаєте, чим це закінчується? Це дуже показово. Президент прибирає пост, під яким його критикують. Якщо у когось мізки ще залишилися – будь ласка, вакцинуйтеся! Тому що це погано скінчиться! “, – підкреслив він.

Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися: “У моргах більше немає місць”

Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися: “У моргах більше немає місць”

21 жовтня в Україні почали діяти нові правила міжрегіональних перевезень. У поліції розповіли, як будуть перевіряти COVID-сертифікати.

В Україні зафіксовано 22 415 нових випадків COVID-19 за минулу добу – це абсолютний максимум за весь час пандемії. Крім того, вчора померли 546 осіб.

Нагадаємо, у львівській лікарні померла багатодітна мати, яка була категорично проти COVID-вакцинації. Жінці було 40 років, вона перебувала в критичному стані три доби. В її родині все затяті противники вакцинації. Зараз COVID-19 підтвердили ще у трьох її родичів.

Україна зіткнулася з найбільшими викликами за весь час пандемії COVID-19 – лікарі фіксують надвисоку кількість важких випадків і госпіталізацій. Майже 95% госпіталізованих – люди, які відмовилися від вакцинації.

 

Джерело: Народна Правда