У транспорт тільки з COVID-сертифікатом: як поліція перевірятиме документи

У транспорт тільки з COVID-сертифікатом: як поліція перевірятиме документи
Автор Романова Марі в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Сьогодні в Україні почали діяти нові правила міжрегіональних перевезень. У поліції розповіли, як будуть перевіряти COVID-сертифікати.

Як повідомив РБК-Україна голова Національної поліції України Ігор Клименко, поліцейські будуть зупиняти автобуси міжрегіонального сполучення і вибірково перевіряти у водіїв і пасажирів наявність сертифікатів вакцинації або довідки про негативний результат тесту на COVID-19.

Loading...

Висаджувати з автобуса або взагалі знімати його з маршруту не будуть.

Адміністративний протокол складатимуть на перевізника. Рішення про розмір штрафу визначатиме суд. Сума для юридичних осіб коливається в межах 34-51 тисяч гривень.

Відносно залізничних перевезень, то поліція посилила присутність на території та поблизу залізничних вокзалів, щоб при виявленні порушення швидше відреагувати.

Окремо будуть працювати над контролем за дотриманням масочного режиму. Починаючи з 20 листопада минулого року винесено майже 386 тисяч адмінпостанов через недотримання масочного режиму (ч. 2 ст. 44-3 КУпАП).

Перевірки діють не тільки в “червоних” зонах, поліція здійснює рейди на всій території держави.

“Особливу увагу звертаємо на документування злочинів, пов’язаних з підробкою документів, що підтверджують COVID-безпеку громадян. Таких виробництв розпочато понад 730”, – зазначив Клименко.

В Україні зафіксовано 22 415 нових випадків COVID-19 за минулу добу – це абсолютний максимум за весь час пандемії. Крім того, вчора померли 546 осіб.

Нагадаємо, у львівській лікарні померла багатодітна мати, яка була категорично проти COVID-вакцинації. Жінці було 40 років, вона перебувала в критичному стані три доби. В її родині все затяті противники вакцинації. Зараз COVID-19 підтвердили ще у трьох її родичів.

Україна зіткнулася з найбільшими викликами за весь час пандемії COVID-19 – лікарі фіксують надвисоку кількість важких випадків і госпіталізацій. Майже 95% госпіталізованих – люди, які відмовилися від вакцинації.

Джерело: Народна Правда