Актор Алек Болдуін застрелив на зйомках відомого кінооператора родом з України

Актор Алек Болдуін застрелив на зйомках відомого кінооператора родом з України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Відомий американський актор Алек Болдуін застрелив на зйомках кінооператора Галину Хатчинс. Інцидент з вбивством стався на знімальному майданчику в штаті Нью-Мексико. Під час зйомки епізоду з пострілами в пістолеті Болдуіна, який повинен був бути заряджений холостими патронами, виявилися бойові.

На особистому сайті загиблої жінки кажуть, що загибла в ході зйомок за участю актора Алека Болдуїна народилася і виросла в Радянському Союзі.

«Родом з України, Галина росла на радянській військовій базі в районі полярного кола, оточена оленями і атомними підводними човнами», – зазначено в біографічній зведенні на сайті Хатчинс.

Жінка закінчила відділення міжнародної журналістики Київського університету і раніше працювала в якості журналіста-розслідувача, співпрацюючи з британськими кінодокументалістами в Європі. Серед робіт Хатчинс в кіно в якості оператора – фільми «Дорогуша» (2019), «Заклятий ворог» (2020) і Blindfire (2020).

Інцидент з вбивством Галини Хатчинс стався на знімальному майданчику в штаті Нью-Мексико. Під час зйомки епізоду з пострілами в пістолеті Болдуіна, який повинен був бути заряджений холостими патронами, виявилися бойові. Від вироблених пострілів померла 42-річна жінка – оператор Галина Хатчинс і був поранений режисер Джоел Соус. Він в критичному стані в лікарні. Представник офісу шерифа округу Санта-Фе Хуан Ріос повідомив, що стосовно Болдуіна поки не висунуто звинувачень.

Актор Алек Болдуін застрелив на зйомках відомого кінооператора родом з України

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Halyna Hutchins (@halynahutchins)

Американський актор Віллі Гарсон помер у віці 57 років. У актора було онкологічне захворювання.

Джерело: Народна Правда