Дівчину, що влаштувала стрілянину з арбалета в полтавській школі, відправили до психіатричної лікарні

Дівчину, що влаштувала стрілянину з арбалета в полтавській школі, відправили до психіатричної лікарні
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

19-річна Таїсія Петрова, яка відкрила стрілянину з арбалета в полтавській школі, за рішенням суду відправлена в психіатричну лікарню. У медзаклад дівчину перевели зі слідчого ізолятора, де вона перебувала під вартою.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише Обозреватель.

Loading...

За результатами експертизи, Петрова в момент скоєння злочину страждала хронічним психічним захворюванням, а саме на шизофренію, параноїдальну, галюцинаторно-параноїчний синдром з безперервним перебігом.

Експерти визначили, що в момент стрілянини вона не могла усвідомлювати свої дії та керувати ними. До того ж зараз хвороба не дає їй можливості відповідати за свої вчинки. Петрову відправлять до психіатричної лікарні з посиленим наглядом.

Нагадаємо, інцидент стався 6 вересня в полтавській школі №11. 19-річна Таїсія Петрова влаштувала стрілянину з арбалета, поранивши двох вчителів. Раніше вона вчилася в цій школі, на одному з допитів вона повідомила, що піддавалася буллінгу, як з боку учнів, так і з боку вчителів.

Полтавські ЗМІ повідомили , що 19-річна Таїсія підстрелила вчителів, тому що в ніч на 5 вересня їй наснилося, що вона повинна когось вбити.

Джерело: Народна Правда