Нормандська зустріч: Лавров звинуватив Кулебу в “перекручуванні фактів”

Нормандська зустріч: Лавров звинуватив Кулебу в “перекручуванні фактів”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Глава МЗС України Дмитро Кулеба пересмикує факти, кажучи про нібито обіцянку президента РФ Володимира Путіна скликати зустріч міністрів закордонних справ “нормандської четвірки” в ході розмови з лідерами Німеччини та Франції Ангелою Меркель і Емманюелем Макроном, – таку заяву зробив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

Пише ТАСС.

Loading...

“Якщо Кулеба каже, що Путін обіцяв скликати зустріч міністрів закордонних справ, це вже пересмикування. Він обіцяв лише доручити подивитися, як можна вийти на результативну зустріч глав зовнішньополітичних відомств”, – сказав глава МЗС РФ.

Нагадаємо, напередодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що його російський колега Сергій Лавров демонструє те, що він не налаштований на конструктивну розмову міністрів в нормандському форматі. При цьому німецький і французький міністри готові до нормандської зустрічі:

“А Сергій Лавров показує, що він налаштований не на конструктивну розмову міністрів, а на змагання зі своїм власним спікером в словесних вишукуваннях. Тому слова Лаврова – це плювок в обличчя Франції і Німеччини”.

За його словами, лідери чітко домовилися, що повинна відбутися міністерська зустріч, яка підготує грунт для саміту.

Напередодні командувач Сил спеціальних операцій Григорій Галаган заявив , що відсутність загрози вторгнення і подальшої ескалації з боку Російської Федерації ніхто не гарантує.

У вересні Лавров заявляв, що нормандська зустріч представників України, Росії, Німеччини та Франції буде мати сенс при певних умовах. Російська сторона наполягала на тому, що вони повинні обговорити виконання мінських угод.

Джерело: Народна Правда