Польща поставить в Україну кисень: Ляшко обіцяє, що в COVID-лікарнях перебоїв не буде

Польща поставить в Україну кисень: Ляшко обіцяє, що в COVID-лікарнях перебоїв не буде
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Проблеми з постачанням кисню в COVID -лікарні викликані технічною несправністю на одному із заводів.

Loading...

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише Інтерфакс-Україна.

Він також повідомив, що ще на двох заводах проводяться планові регламентні роботи, але до них система охорони здоров’я була готова:

“Зараз два заводи, які займаються виробництвом медичного кисню зупинилися на планові регламентні роботи на 10-15 днів. Ще в одного виробника на Західній Україні виникли технічні несправності. І відразу поповзли чутки, що нібито кисню не вистачає. До планових регламентних робіт ми готувалися і спільно з виробниками знайшли їм заміну на цей період”.

Ляшко зазначив, що для ліквідації проблем з постачанням кисню МОЗ та Міністерство інфраструктури домовилися про постачання кисню з Польщі в розмірі до 240 тонн кисню в тиждень.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано антирекорд по смертності і захворюваності COVID-19 – 23 785 нових випадків за добу, померли – 614. Зокрема, захворіли 1800 дітей і 391 медпрацівник.

20 жовтня в Тернопільській області від COVID-19 померло тримісячне немовля. Для регіону це перший летальний випадок серед дітей.

Відомий український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися від COVID-19. Він підкреслив, що в лікарнях, незважаючи на заяви чиновників і депутатів, уже немає місць. Одночасно він заявив, що процедуру вакцинації зараз дискредитують ті, хто купив сертифікат, а потім опинився з ним в лікарні.

Нагадаємо, у львівській лікарні померла багатодітна мати, яка була категорично проти COVID-вакцинації. Жінці було 40 років, вона перебувала в критичному стані три доби. В її родині все затяті противники вакцинації. Зараз COVID-19 підтвердили ще у трьох її родичів.

Джерело: Народна Правда