В Україні ув’язненим дозволили користуватися телефонами та інтернетом: озвучені ціни

В Україні ув’язненим дозволили користуватися телефонами та інтернетом: озвучені ціни
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Україні дозволили доступ ув’язнених в СІЗО до IP-телефонії та інтернету.

Loading...

Міністр юстиції Денис Малюська у себе в Facebook озвучив розцінки за ці послуги.

За його словами, в Україні запущені наступні послуги: платні телефонні розмови і користування мережею інтернет з обмеженням контенту. 15 хвилин розмови буде коштувати 10 гривень, телефонні розмови на місяць – 345 гривень, користування інтернетом (планшет) протягом місяця – 575 гривень.

При цьому всі розмови ув’язнених автоматично будуть записуються.

Малюська підкреслив, що нововведення дає можливість ув’язненим спілкуватися з рідними, прибирає корупцію на «контрабандних» телефонах, забезпечує дотримання прав людини і зменшує попит на фізичні побачення, що важливо з міркувань боротьби з пандемією.

Крім того, гроші, отримані за ці послуги, будуть поповнювати спеціальний фонд і будуть витрачатися на ремонт.

Колишній президент Франції Ніколя Саркозі визнаний винним в незаконному фінансуванні своєї виборчої кампанії в 2012 році і засуджений до року позбавлення волі. При цьому рік Саркозі проведе не в тюрмі – суд дозволив йому відбувати покарання вдома, але при цьому зобов’язав носити електронний браслет.

У Польщі підозрюваним у вбивстві 25-річного громадянина України Дмитра Никифоренко пред’явлені звинувачення, їм загрожує до 10 років в’язниці. Кількість фігурантів кримінальної справи зросла до 9 осіб.

Джерело: Народна Правда