Загибель Галини Хатчинс під час зйомок фільму в США: реакція МЗС

Загибель Галини Хатчинс під час зйомок фільму в США: реакція МЗС
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес

Генеральне консульство України в Сан-Франциско з’ясовує обставини загибелі Галина Хатчинс під час зйомок фільму за участю актора Алека Болдуіна.

Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко, пише РБК-Україна.

Loading...

За його словами, консульство взаємодіє з американськими правоохоронцями в контексті розслідування.

Він також додав, що МЗС України отримав підтвердження приналежності Галини Хатчинс, яка загинула під час зйомок фільму в США, до українського громадянства:

“Консули також встановлюють зв’язок з рідними українки, щоб надати необхідну консульську і правову допомогу”.

Нагадаємо, інцидент з вбивством Галини Хатчинс стався на знімальному майданчику в штаті Нью-Мексико. Під час зйомки епізоду з пострілами в пістолеті Болдуіна, який повинен був бути заряджений холостими патронами, виявилися бойові. Від пострілів померла 42-річна жінка – оператор Галина Хатчинс, був важко поранений режисер Джоел Соус. Він в критичному стані в лікарні. Представник офісу шерифа округу Санта-Фе Хуан Ріос повідомив, що стосовно Болдуіна поки не висунуто звинувачень.

Галина Хатчинс має ступінь магістра міжнародної журналістики Київського національного університету. Раніше працювала журналістом-розслідувачем в британських документальних фільмах в Європі. Після переїзду в США в 2015 році вона закінчила Американський інститут кіно. Відома своєю роботою над фільмами “Заклятий ворог” (2020), “Blindfire” (2020) і “Дорогуша” (2019).

Як повідомлялося раніше, американський актор Віллі Гарсон помер у віці 57 років. У актора було онкологічне захворювання.

Джерело: Народна Правда