Субсидії в "червоних" зонах нараховуватимуть по-новому: що змінилося

Субсидії в "червоних" зонах нараховуватимуть по-новому: що змінилося
Автор Желізняк Олександр в Новини

Нарахування субсидій у “червоній” зоні адаптивного карантину здійснюється на збільшені соціальні нормативи. Зокрема, такі нормативи збільшені на 50%.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство соціальної політики.

Loading...

Повідомляється, що розрахунок житлових субсидій на період карантину для “червоної” зони проводиться з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, в межах яких дається субсидія на холодну і гарячу воду, водовідведення, електроенергію та природний газ.

Відзначимо, стандартні соціальні нормативи виглядають наступним чином:

холодна вода – 2 кубометри на особу (при наявності гарячої води) і 3,6 кубометра (при відсутності гарячої води) гаряча вода – 1,6 кубометра на одну людину на місяць водовідведення – 3,6 кубометра на одну людину на місяць газ – при наявності плити і гарячої води 3,3 кубометра на одну людину в місяць; при наявності плити і без гарячої води 5,4 кубометра; при наявності газової плити і газової колонки 10,5 кубометрів; електроенергія – 70 кВт*год на місяць на сім’ю з однієї людини і додатково 30 кВт*год на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 190 кВт*год на місяць і так далі.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Мінсоцполітики.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна писало, як оформити субсидію на комунальні послуги.

Джерело: Народна Правда