В які області України прийдуть дощі, а де помітно похолодає в цей вихідний

В які області України прийдуть дощі, а де помітно похолодає в цей вихідний
Автор Желізняк Олександр в Новини

Погода в Україні в неділю, 24 жовтня, буде обумовлена впливом антициклону, дощі очікуються тільки в південних регіонах, а температура повітря знизиться практично скрізь, місцями прогнозуються “мінуса” в нічний час.

Про це йдеться в прогнозі на сайті Meteoprog.

Loading...

Погода в центральних регіонах 24 жовтня

У Вінницькій області буде похмура і суха погода, вночі стовпчики термометрів опустяться до 0… +3 градусів, вдень очікується +5… +8 градусів.

У Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях буде хмарно з проясненнями та без опадів, температура повітря вночі близько +2… +6 градусів, вдень очікується +7… +10 градусів.

У Дніпропетровській області буде хмарно і сухо, в нічний час близько +4… +7 градусів, вдень термометри покажуть +10… +13 градусів.

Погода на заході України 24 жовтня

У Львівській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях буде сухо, у нічний час температура повітря становитиме 0… +3 градусів, вдень +5… +9 градусів.

У Тернопільській та Івано-Франківській областях – хмарно і без опадів, вночі близько 0… +4 градусів, вдень +4… +8 градусів.

У Закарпатській області буде тепліше – вночі температура повітря становитиме +2… +5 градусів, а вдень +10… +13 градусів.

Погода в північних регіонах 24 жовтня

У Київській, Житомирській та Чернігівській областях опади не очікуються, стовпчики термометрів покажуть вночі близько +1… +5 градусів, вдень +4… +8 градусів.

У Сумській області буде похмуро і сухо, вночі похолодає до 0… +3 градусів, вдень прогнозується +5… +8 градусів.

Погода в східних регіонах 24 жовтня

У Харківській області буде похмуро, без опадів, вночі термометри покажуть +2… +5 градусів, вдень +8… +11 градусів.

У Луганській і Донецькій областях буде тепліше – вночі близько +7… +10 градусів, вдень +10… +13 градусів.

Погода на півдні України 24 жовтня

В Одеській області буде сухо, прогнозується мінлива хмарність, стовпчики термометрів вночі покажуть +8… +11 градусів, вдень +11… +14 градусів.

У Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях буде похмуро, є ймовірність незначних дощів, температура повітря вночі становитиме +6… +9 градусів, вдень +10… +13 градусів.

У Криму пройде дощі, буде похмуро. Температура повітря вночі очікується +9… +12 градусів, вдень близько +11… +14 градусів.

Раніше повідомлялося, що синоптики прогнозують подальше похолодання з посиленням нічних морозів найближчими днями – з 24 по 26 жовтня.

Втім, як очікується, таке похолодання в Україні надовго не затримається.

Джерело: Народна Правда