Вдарять відразу чотири магнітні бурі: з’явився календар небезпечних дат

Вдарять відразу чотири магнітні бурі: з’явився календар небезпечних дат
Автор Желізняк Олександр в Новини

Магнітні бурі в листопаді 2021-го очікуються чотири рази. Експерти назвали небезпечні дати, розповівши, як уберегти здоров’я.

Що таке магнітна буря, коли чекати ударів і як не постраждати – читайте в матеріалі Styler нижче.

Loading...

Що таке магнітна буря і кому вона небезпечна

Магнітною або геомагнітною бурею експерти називають порушення магнітосфери планети, які виникають в результаті занадто ефективного обміну енергії сонячного вітру з космічним середовищем, що оточує Землю.

Таке явище може викликати збої в роботі техніки, а також впливати на стан людей, схильних до впливу бур.

Вчені кажуть, що магнітна буря може тривати від декількох годин до декількох днів.

Дати магнітних бур в листопаді 2021

В останній місяць осені магнітних бур буде чотири, пишуть Fakty. Удари середньої і слабкої сили нас чекають 11-го, 15-го, 18-го числа.

А 25 листопада, прогнозують експерти, нас чекає сильна магнітна буря.

Кому слід поберегтися?

Магнітні бурі можуть вплинути на здоров’я, самопочуття, настрій деяких людей.

В першу чергу схильні до геомагнітних коливань метеозалежні люди, літні, люди з хронічними хворобами, сердечники, ті, у кого є труднощі з серцево-судинною системою, а також психічно нестабільні люди.

У небезпечні дні можуть нагадати про себе старі травми, виникнути проблеми з серцем і судинами, наприклад, стрибки тиску, порушення серцевого ритму і так далі.

Як не розгубити здоров’я в дні магнітних бур Повноцінно спіть по 7-8 годин. Під час нічного відпочинку провітрюйте приміщення, але уникайте протягів. Побільше гуляйте на свіжому повітрі, особливо, якщо хороша погода. Але влітку слід уникати відкритого сонця. Правильно харчуйтеся, не перевантажуйте себе важкою, жирною, гострою їжею. Відмовтеся від вживання алкогольних напоїв, по можливості – від куріння. Слід мінімізувати вживання кави, міцного чаю, енергетиків, інших напоїв, що збуджують нервову систему. Постарайтеся уникати стресів, не перевантажуйте себе як фізично, так і емоційно. Вирішення важливих питань відкладіть на інший день. Якщо у вас є названі вище хвороби, можете проконсультуватися з лікарем, візьміть вихідний, тримайте необхідні ліки поруч.

Раніше ми писали що таке метеозалежність, хто їй схильний, і як уберегти своє здоров’я.

Джерело: Народна Правда