Більше 100 тисяч гривень: Київський центр зайнятості назвав найоплачуваніші вакансії

Більше 100 тисяч гривень: Київський центр зайнятості назвав найоплачуваніші вакансії
Автор Желізняк Олександр в Новини

Середній розмір зарплати у вакансіях, про які роботодавці повідомили столичну службу зайнятості, становить 10,4 тисячі гривень. Це майже у два рази менше, ніж середня офіційна по місту (20,4 тисячі гривень).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Київського міського центру зайнятості.

Loading...

Як зазначили в прес-службі, праця окремих категорій працівників оплачується набагато вище середнього рівня.

Найбільше платять – у сфері ІТ-технологій. Зарплати у вакансіях для цієї категорії працівників стартують від 40 тисяч гривень. Тут є і вакансія з найвищою зарплатою – фахівцю з розроблення комп’ютерних програм пропонують 110 тисяч гривень на місяць. У фахівців з розроблення та тестування програмного забезпечення середняьомісячна зарплата – близько 72 тис. грн. Інженерам з програмного забезпечення комп’ютерів обіцяють 58 тис. грн, аналітикам комп’ютерних систем – 54 тис. грн, інженерам з комп’ютерних систем – 48 тис. грн, аналітикам консолідованої інформації – 47 тис. грн. Найбільше вакансій у цій сфері – для інженерів-програмістів: середня зарплата складає 45,5 тис. грн.

Другу групу високооплачуваних вакансій становлять менеджери різних напрямків. Запрошують на роботу посадовців із зарплатою 34,5 – 36,5 тис. грн, менеджера з маркетингу – 25 тис. грн, аналітика (банківська діяльність) – 25 тис. грн та аналітика – 24 тис. грн

Третя категорія ТОП-вакансій за рівнем оплати праці, найчисельніша – представники робітничих професій. Столичні роботодавці шукають рихтувальників кузовів на зарплату, в середньому, 40,5 тис. грн, зварників, – 32,5 тис. грн, електромонтажників – 24 тис. грн, газорізальників – 23,5 тис. грн, арматурників – 23,5 тис. грн, монтажників – 22,5 тис. грн, бетонярів – 22 тис. грн.

Нагадаємо, за даними Держстату, середня нарахована зарплата в серпні в Києві була найвищою в Україні – 20,4 тис. гривень.

Джерело: Народна Правда