“Болдуін вбиває людей”: Трамп-молодший некрасиво помстився акторові за батька

”Болдуін вбиває людей”: Трамп-молодший некрасиво помстився акторові за батька
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Дональд Трамп-молодший вирішив заробити на трагедії, яка розігралася на знімальному майданчику фільму “Іржа”, де відомий актор Алек Болдуін застрелив оператора Галину Хатчинс, а також поранив режисера Джоела Соуса.

Син екс-президента Дональда Трампа на своєму сайті продає футболки з написами: «Зброя не вбиває людей, Алек Болдуін вбиває людей».

Loading...

Як відомо, сім’я Трампів не любить Болдуіна адже він виступав проти Дональда Трампа, Національної стрілецької асоціації і інших активістів за права на зброю.

Більш того, актор – переконаний демократ і не раз висловлювався проти республіканців. Дональда Трампа він регулярно пародіював в шоу Saturday Night Live. Болдуін вважає, що в США потрібно обмежити продаж зброї. Син Трампа виступає за вільний продаж зброї.

“Болдуін вбиває людей”: Трамп-молодший некрасиво помстився акторові за батька

 

Telegram-канал “Карточный домик” публікує нові деталі вбивства на знімальному майданчику:

  • У момент пострілу Болдуін і оператор Галина Хатчинс підбирали найбільш підходящий ракурс для зйомок сцени, репетирували наведення зброї на об’єктив камери;
  • Знімальна група в перервах між зйомками використовували пістолет Болдуіна, який повинен був бути заряджений холостими, для стрільби по мішенях – і стріляли бойовими, які могли випадково залишитися в пістолеті;
  • За кілька днів до трагедії на майданчику сталося як мінімум два випадкових постріли, але тоді ніхто не постраждав;
  • У зброяра фільму Ханни Гутьєррес-Рід не було потрібної підготовки і на неї не раз скаржилися – одного разу вона без належної перевірки видала пістолет 11-річній актрисі;
  • Члена знімальної групи також неодноразово скаржилися на дуже небезпечні умови на майданчику;
  • Американський актор і продюсер Алек Болдуін зустрівся з родичами вбитого ним оператора Галини Хатчинс.

У протоколі суду американського Санта Фе у справі про вбивство Алек Болдуін Галини Гатчінс на зйомках фільму “Іржа”, а також поранення режисера вказується , що голлівудський актор не знав про те, в реквізитний пістолеті були бойові патрони.

Джерело: Народна Правда