В Криму закуповують холодильники для зберігання трупів – морги не справляються зі смертністю від COVID-19

В Криму закуповують холодильники для зберігання трупів – морги не справляються зі смертністю від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Окупаційна влада Криму закуповує модульні холодильники для зберігання трупів – місцеві морги вже не справляються зі смертністю від COVID-19.

Loading...

Про це повідомив в.о. міністра охорони здоров’я окупантів Криму Костянтин Скорупський, пише «Комерсант».

Російські ЗМІ повідомляють, що з початку жовтня щодня фіксують рекордні з початку пандемії показники захворюваності COVID-19. Наприклад, за останню добу захворювання підтвердили у 655 осіб.

Скорупський зазначає, що навантаження збільшилася як на відділення судово-медичної експертизи, так і патологоанатомічні:

«Зараз опрацьовується варіант придбання модульного холодильного обладнання, щоб розвантажити морги і щоб зберігати тіла померлих в більш-менш належному стані».

Глава Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганіченко каже, що в Україні найближчим часом очікуються максимальні показники захворюваності COVID-19 – по 30 тисяч нових випадків на добу.

Відомий український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися від COVID-19. Він підкреслив, що в лікарнях, незважаючи на заяви чиновників і депутатів, уже немає місць. Одночасно він заявив, що процедуру вакцинації зараз дискредитують ті, хто купив сертифікат, а потім опинився з ним в лікарні.

Джерело: Народна Правда