В Україні з’явилася фейкова «Дія» з підробленими COVID-сертифікатами

В Україні з’явилася фейкова «Дія» з підробленими COVID-сертифікатами
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Україні шахраї створили фейковий додаток “Дія“, мета якого створення підроблених сертифікатів про вакцинацію.

Про це в Telegam повідомив глава Мінціфри Михайло Федоров. За його словами, додаток встановлюється за посиланням, ні з Google Play (формат apk).

Loading...

“Мета – створювати підробки ковідних сертифікатів, фейкові паспорта для покупки алкоголю неповнолітніми. Звичайно ж документи не валідіруются через QR. І, для тих, хто купує подібні “послуги”, будьте обережні, можна потрапити під статтю “підробка документів”, – заявив Федоров.

“Поставив завдання команді розробити новий електронний документ «паспорт укладеного», організаторам даного шахрайства приготуватися стати першими бета-тестувальниками”, – додав він.

Окупаційна влада Криму закуповує модульні холодильники для зберігання трупів – місцеві морги вже не справляються зі смертністю від COVID-19.

Глава Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрій Ганіченко каже, що в Україні найближчим часом очікуються максимальні показники захворюваності на COVID-19 – по 30 тисяч нових випадків на добу.

Відомий український лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський емоційно закликав українців вакцинуватися від COVID-19. Він підкреслив, що в лікарнях, незважаючи на заяви чиновників і депутатів, уже немає місць. Одночасно він заявив, що процедуру вакцинації зараз дискредитують ті, хто купив сертифікат, а потім опинився з ним в лікарні.

Джерело: Народна Правда