Як правильно вибрати будівельний підйомник

Як правильно вибрати будівельний підйомник
Автор Желізняк Олександр в Новини

Складська сфера, а також будівельно-монтажні роботи передбачають застосування підйомників https://pioner.ua/ru/catalog/ для зручної та безпечної роботи на висоті. Різноманітність моделей дає можливість вибрати оптимально відповідний за параметрами і характеристикам варіант.

За допомогою будівельних підйомників можна піднімати на висоту робочих, будівельні матеріали, суміші, інструменти. Можна без перебільшення сказати, що ця техніка універсальна. Будівельним компаніям необов’язково купувати підйомну техніку. Її можна взяти в оренду на вигідних умовах.

Компанія Піонер ЮА пропонує великий вибір вантажних і пасажирських підйомників від виробників, які позитивно себе зарекомендували серед покупців. Також компанія пропонує техніку в оренду. Дивіться каталог товарів і зможете вибрати підходящий варіант моделі.

Області застосування будівельних підйомників

Техніка найчастіше застосовується в таких сферах:

 • будівництво житлових і нежитлових об’єктів;
 • монтажні і ремонтні роботи, які проводяться на висоті;
 • проведення обслуговування;
 • клінінг фасадів будівель;
 • підйом обладнання та будівельних матеріалів на висоту.

Також підйомне устаткування використовується в сфері зовнішньої реклами для монтажу і демонтажу вивісок, відеоекранів.

Як правильно вибрати будівельний підйомник

Види підйомної техніки

Устаткування різниться по характеристикам, габаритам, призначенням (вантажопасажирські підйомники, вантажні, пасажирські).

Три основні види техніки:

 1. Колінчаті ліктьові підйомники. Пристрої характеризуються мобільністю, легко складаються (є складна стрілка) і дають можливість проводити роботи на великій висоті. Також це відповідний вибір для складних ділянок.
 2. Гідравлічні (ножиці). Конструкція включає в себе гідравлічні вузли і важелі, рівномірно піднімають вантаж на бажану висоту.
 3. Телескопічні. Компактні, обладнані довгою стрілою, що забезпечує підйом на велику висоту. Дислокацію в разі потреби можна швидко змінити. Це зручні і мобільні моделі.

Двигун підйомників, як правило, електричний або дизельний. Наприклад, серед ліктьових і гідравлічних моделей зустрічаються різні типи двигунів. Варіації максимальної висоти підйому різноманітні. Є моделі, що піднімають на 20 метрів і вище.

Невеликі підйомники розраховані на кілька робочих і невеликий вантаж. Найчастіше вони застосовуються для миття фасадів, вікон, дрібних ремонтних робіт. Орієнтовна вантажопідйомність сучасного обладнання складає 250 – 1000 кілограм. Характеристики такої техніки дозволяють піднімати важкий будівельний вантаж. Це оптимальне рішення для області будівельно-монтажних робіт.

Як правильно вибрати будівельний підйомник

Які нюанси слід враховувати при виборі

При виборі підходящої техніки рекомендуємо звернути увагу на такі нюанси:

 • Де будуть проводитися роботи. Для маніпуляцій зовні будівель рекомендуємо купити техніку на дизельному паливі. Для робіт в приміщеннях радимо купити підйомники з електродвигунами.
 • Висота планованих робіт. Якщо ви орендуєте обладнання, беріть моделі, відповідні бажаної висоті. Таким способом ви заощадите бюджет. Якщо плануєте техніку купувати, передбачте запас висоти.
 • Особливості робіт, які будуть проводитися. Для обслуговування об’єктів рекомендуються щоглові підйомники, для переміщення працівників і вантажу – телескопічні.

Ефективність, зручність і безпеку в чому залежать від правильності вибору техніки. На сьогоднішній день представлена велика різноманітність моделей. Вибирайте відповідний варіант, з огляду на перелічені критерії або ж проконсультуйтеся з фахівцями компанії Піонер ЮА.

Консультанти допоможуть вибрати підйомну техніку, враховуючи ваші побажання, особливості експлуатації та бюджет. Також ви можете взяти обладнання в оренду, щоб оцінити його характеристики і потенціал. Компанія пропонує сертифіковану і затребувану серед користувачів техніку за прийнятними цінами. Оптимізуйте свою діяльність вже сьогодні, а Піонер ЮА вам допоможе.

Джерело: Народна Правда