Принцеса Японії вийшла заміж за простолюдина і втратила королівський статус

Принцеса Японії вийшла заміж за простолюдина і втратила королівський статус
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Дочка спадкоємця престолу Японії, 30-річна принцеса Мако вийшла заміж за колишнього однокурсника Кея Комуро.

Loading...

Про це повідомляє видання Nikkei із посиланням на управління Імператорського двору Японії.

Пара подала документи для реєстрації шлюбу, після чого Мако втратила свій королівський статус. Зазначимо, японський закон про Імператорський будинок передбачає, що спадкоємиця імперії зобов’язана відмовитися від свого титулу у разі, якщо вона виходить заміж за простолюдина (цікаво, але чоловіки з імператорської сім’ї свого статусу при цьому не втрачають).

ЗМІ повідомляють, що весілля пройшло без традиційної церемонії, але на ньому були присутні батьки Мако — наслідний принц Фуміхіто та наслідна принцеса Кіко.

Тепер Мако носитиме прізвище чоловіка – Комуро. Більше того, вона має отримати паспорт (члени японської імператорської сім’ї не мають паспортів).

Після весілля Мако Комуро переїде з чоловіком до США – Кей працює в юридичній фірмі в Нью-Йорку. Мако займеться своєю кар’єрою.

Мако, нагадаємо, є племінницею імператора Японії Нарухіто. З Комуро вона познайомилася під час навчання у Токійському міжнародному християнському університеті. Пара оголосила про намір одружитися ще у 2017 році, але весілля неодноразово відкладали. Однією з причин був скандал із матір’ю Камуро – жінка мала борг перед імператорською сім’єю (4 мільйони єн вона витратила на освіту сина).

 

Принцеса Японії вийшла заміж за простолюдина і втратила королівський статус

Міністерство охорони здоров’я Японії розглядає можливість не рекомендувати чоловікам віком до 30 років вакцину Moderna. Замість неї влада планує рекомендувати чоловікам щеплення вакциною Pfizer.

Джерело: Народна Правда