Рейтинг Зеленського продовжує падати: дані нового опитування

Рейтинг Зеленського продовжує падати: дані нового опитування
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Електоральний рейтинг президента Володимира Зеленського за останні кілька місяців знизився, при цьому його знову готові повторно обрати на цю посаду.

Дані нового опитування опублікував Центр Разумкова.

Loading...

Якби вибори до Верховної Ради проходили найближчим часом, найбільшу підтримку виборців отримали «Слуги народу» (партію готові підтримати 14% усіх опитаних чи 22% тих, хто візьме участь у виборах та визначився, за яку партію голосуватиме).

Проголосувати за партію «Європейська солідарність» готові 10% та 16% опитаних.

За партію ОПЗЖ – 8% та 13% відповідно.

“У порівнянні з кінцем липня-початком серпня 2021 року знизилася електоральна підтримка партії «Слуга народу» (з 17% до 14% серед усіх опитаних). Порівняно з січнем 2021 року знизився рівень електоральної підтримки партії ОПЗЖ (з 14% до 8%) серед усіх опитаних”, – наголошують соціологи.

Водночас, якби найближчим часом в Україні проходили президентські вибори, перемогу здобув би чинний президент Володимир Зеленський (його підтримують 17% усіх опитаних або 26% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме). За колишнього президента Петра Порошенка голосують відповідно 9% та 14% опитаних, за Юрія Бойка – відповідно 7% та 12%.

“У порівнянні з кінцем липня-початком серпня 2021 року знизилася електоральна підтримка Зеленського (з 19,5% до 17% серед усіх опитаних). У порівнянні з січнем 2021 року знизився рівень електоральної підтримки Бойка (з 13% до 7% серед усіх опитаних) … Також порівняно з січнем 2021 року знизився рівень електоральної підтримки і Порошенка (з 12% до 9% серед усіх опитаних)”, – констатують соціологи.

Напередодні Київський міжнародний інститут соціології наголошував на тому , що рейтинг Зеленського порівняно з вереснем 2021 року впав на 9% — у вересні за нього готові були голосувати 33,3% тих, хто визначився.

У вересні українці готові були підтримати на виборах до Верховної Ради п’ять політичних сил.

У правлячій команді оцінили можливість дострокових виборів президента. Поки таких планів немає.

Джерело: Народна Правда