У Моршині, де провели масову вакцинацію, хворі на COVID-19 не потребують госпіталізації

У Моршині, де провели масову вакцинацію, хворі на COVID-19 не потребують госпіталізації
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Моршині, де провели унікальний експеримент, вакцинувавши більшу частину населення, особам, що захворіли на COVID-19, не потрібна госпіталізація. При цьому коронавірусну інфекцію до міста все одно завозять, адже місто не ізольоване і в ньому знаходиться санаторій.

Як повідомив у коментарі Укрінформу мер Моршина Руслан Ільницький, станом на сьогоднішній день у Моршині всього 22 особи мають COVID-19, з них 8 вакцинованих. При цьому жодна людина не перебуває у лікарні:

Loading...

“Якщо влітку у нас не було жодної хворої людини, то з появою Delta-штаму маємо таку тенденцію. Але за весь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють у легкій та середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції”.

Зазначимо, у Моршині провели експеримент із масової вакцинації. Нині у місті вакциновано першою дозою 75%, а двома – 74% дорослого населення міста.

Ільницький зазначає, що експеримент вдалий, адже госпіталізованих у місті немає : “І якщо говорити про економічний фактор, то все літо і зараз у нас є відпочиваючі, санаторії працюють на повну потужність”.

Тим часом, в Україні 25 жовтня від COVID-19 померла рекордна кількість пацієнтів – 734 особи.

Центр контролю та профілактики захворювань США вніс Україну до списку країн з «найвищим рівнем COVID-небезпеки».

Напередодні в Україні було зафіксовано абсолютний антирекорд зі смертності від COVID-19 – за добу померли 734 пацієнти.

Кабінет міністрів затвердив порядок відсторонення співробітників підприємств, установ і організацій, які підлягають обов’язковій вакцинації проти СOVID-19. Норма буде діяти з 8 листопада.

Джерело: Народна Правда