В Україні запустили реєстр педофілів

В Україні запустили реєстр педофілів
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Міністерство юстиції України запустило реєстр педофілів. Поки що він працює у тестовому режимі, але в ньому вже є дані про 171 особу, що була притягнута до відповідальності.

Loading...

Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За словами заступника міністра юстиції Олени Висоцької, зараз у реєстрі є дані про 171 особу, яка була притягнута до відповідальності та відбуває покарання за сексуальні злочини проти неповнолітніх. 

Реєстр наповнює Мін’юст спільно з прокуратурою та судом.

Вона також додала, що мета цього реєстру убезпечити, наприклад, навчальні заклади чи лікувальні заклади, чи інших людей, які працюють із групами дитячих колективів від того, щоб взяти таку людину на роботу. Доступ до таких реєстрів матимуть усі правоохоронці.

При цьому, за її словами, поки що не можна занести до реєстру педофілів людину, якщо у рішенні суду прямо не передбачено це положення: “Це – певний захист прав людини. Абсолютно цивілізований крок. Але він дещо ускладнює реалізацію цього проекту”.

При цьому, додала вона, у суду зазвичай немає підстав не приймати відповідного рішення, якщо людина мала судимість за статтями, пов’язаними зі статевою свободою малолітніх.

Як повідомлялося раніше, під Києвом чоловік споїв дівчину до несвідомого стану та зґвалтував.

Як повідомлялося раніше, чоловік, якого підозрюють у зґвалтуванні та вбивстві 7-річної Маші Борисової в Херсонській області, наклав на себе руки в слідчому ізоляторі.

Джерело: Народна Правда