“Міжнародний скандал”: Грузія депортувала з країни українського журналіста

”Міжнародний скандал”: Грузія депортувала з країни українського журналіста
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Влада Грузії депортувала з країни українського журналіста Дмитра Гордона, який мав намір підтримати заарештованого Міхеїла Саакашвілі.

Про це він повідомив у Instagram.

Loading...

“Годину тому прилетів до Тбілісі і весь цей час чекав на паспортному контролі штамп у паспорті. Щойно мені офіційно оголосили, що в’їзд до Грузії мені заборонено. Причин не назвали. Однозначно пов’язую це з тим, що напередодні МЗС України звернулося до МЗС Грузії з проханням організувати моє відвідування у в’язниці Руставі Михайла Саакашвілі. Все, що сталося – це міжнародний скандал і ганьба для грузинської влади. Зараз вилітаю до Києва тим же літаком, яким прилетів. До зустрічі вдома!”, – коментує він.

Офіс грузинського омбудсмена перевірив в’язницю Руставі та тюремну лікарню, де перебуває екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. Омбудсмен рекомендує владі перевести Саакашвілі до іншого медичного закладу.

Колишній президент Грузії, а також екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі написав листа українському президенту Володимиру Зеленському, в якому назвав себе «особистим в’язнем Путіна».

Джерело: Народна Правда