В Україні від COVID-19 померла ще одна дитина

В Україні від COVID-19 померла ще одна дитина
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У лікарнях Києва від COVID-19 померли за добу 54 пацієнти, серед них хлопчик, якому був лише рік.

Про це у Telegram повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Loading...

За його словами, у вівторок зафіксували понад 1400 нових хворих на COVID-19. Згідно з інформацією лікарів Київської міської клінічної лікарні №4, 97% госпіталізованих до цього закладу – не вакциновані.

“Щодня у лікарні приймають понад 40 машин швидкої допомоги. І багато лікарів, які працюють у бригадах швидких, говорять про необхідність запровадження локдауну. Бо від такої кількості хворих медики працюють уже на межі своїх можливостей”, – констатував Кличко.

У селі Долинське на Одещині 25 жовтня померла 5-річна дівчинка. Попередній діагноз – пневмонія. Хвороба розвивалася так швидко, що батьки навіть не встигли звернутися до медиків.

20 жовтня в Тернопільській області від COVID-19 померло тримісячне немовля. Для регіону це перший летальний випадок серед дітей.

19 жовтня стало відомо, что у Корюківці Чернігівської області від COVID-19 помер школяр. Підліток мав супутні захворювання.

Нагадаємо, у вересні в пологовому будинку Івано-Франківської області від COVID-19 померла дівчинка, яка прожила всього кілька годин. Під час вагітності у її 26-річної матері був підтверджений COVID-19, вона відмовилася від госпіталізації і продовжила лікування вдома. Дівчинка народилася вже з ковідною пневмонією.

Як повідомлялося раніше, лікарі одеського обласного центру соціально-значущих хвороб та медики швидкої допомоги з 19:00 26 жовтня до 4 ранку 27 жовтня перевозили пацієнтів із COVID-19 з одного корпусу до стаціонару цієї ж медустанови, але на Ядова. Причина: немає кисню.

В Україні 25 жовтня від COVID-19 померла рекордна кількість пацієнтів – 734 особи.

Центр контролю та профілактики захворювань США вніс Україну до списку країн з «найвищим рівнем COVID-небезпеки».

Джерело: Народна Правда
Теги: