Оприлюднено ціни на газ у листопаді: хто заплатить більше

Оприлюднено ціни на газ у листопаді: хто заплатить більше
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Газопостачальні компанії України оприлюднили листопадові ціни на газ. Вартість доставки може зрости.

Про це повідомляє «ГазПравда».

Так, “Нафтогаз України” продовжує продавати газ по 7,96 грн за кубометр. Така ж ціна у компаній “Газпостачсервіс”, “Тернопільоблгаз збут” та постачальника “останньої надії”.

Найнижчі ціни за кубометр у листопаді у ETG.UA – 7,799 грн та Neogas – 7,80 грн. Найвищі ціни у Житомирської та Херсонської обласних енергопостачальних компаній – 13,5 грн за кубометр. Більшість компаній встановили ціни до 9 грн. за кубометр.

Газорозподільні компанії опублікували на своїх сайтах також проекти тарифів на 2022 рік. З цих даних випливає, що в середньому тариф на розподіл може зрости з нинішніх 1,44 грн за кубометр до 4,14 грн за кубометр.

Оприлюднено ціни на газ у листопаді: хто заплатить більше

Як повідомлялося раніше, НАК “Нафтогаз” України на листопад знизив майже вдвічі тариф на газ для побутових споживачів, для яких компанія є постачальником останньої надії.

Тариф на електроенергію для населення в Україні можуть переглянути у квітні 2022 року, коли закінчиться дія постанови, яка регулює ціну (ПСО). Наразі українці, за розрахунками експертів, мають платити не 1,44, а 4,5-4,85 грн за кожну кВт*годину – це реальна вартість струму.

Як повідомлялося раніше, серед можливих проблем, які можуть виникнути під час опалювального сезону, українці найчастіше називають підвищення цін на послуги під час опалювального сезону (63%).

Джерело: Народна Правда
Теги: